V mesecu decembru vam ob vsakem nakupu ali prevzemu brezplačnih vstopnic za dogodke Ljubljana Festivala na blagajni Križank podarimo majhno presenečenje.

Arhiv 2018

25. Mednarodni glasbeni cikel Mladi virtuozi

19. oktober 2017 - 5. april 2018 ob 19.30
19

oktober

19. oktober 2017 - 5. april 2018

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Tine Bizajl, pozavna
Leon Pokeržnik, trobenta

6. koncert mednarodnega glasbenega cikla
11. januar 2018 ob 19.30
11

januar

četrtek

Tine Bizajl, pozavna
Leon Pokeržnik, trobenta

6. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Pavle Krstić, klavir
Petar Pejčić, violončelo

7. koncert mednarodnega glasbenega cikla
25. januar 2018 ob 19.30
25

januar

četrtek

Pavle Krstić, klavir
Petar Pejčić, violončelo

7. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

21. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov RS

1. februar - 6. februar 2018
1

februar

1. februar - 6. februar 2018

Glasbena šola Ljubljana Moste-Polje

Nigel Kennedy, violina

Zimski festival
10. februar 2018 ob 19.00
10

februar

sobota

Nigel Kennedy, violina

Zimski festival

19.00

Unionska dvorana, Grand Hotel Union

Zimski festival

10. februar - 14. februar 2018 ob 19.00
10

februar

10. februar - 14. februar 2018

19.00

Unionska dvorana, Grand Hotel Union

New Swing Quartet

Zimski festival
12. februar 2018 ob 19.00
12

februar

ponedeljek

New Swing Quartet

Zimski festival

RAZPRODANO

19.00

Unionska dvorana, Grand Hotel Union

Ramón Vargas, tenor
Elvira Hasanagić, sopran

Zimski festival
14. februar 2018 ob 19.00
14

februar

sreda

19.00

Unionska dvorana, Grand Hotel Union

Maja Horvat, violina
Ema Grčman, violončelo
Daniel Šimek, harmonika

8. koncert mednarodnega glasbenega cikla
15. februar 2018 ob 19.30
15

februar

četrtek

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Maja Vrbnjak, kitara
Niko Mir, bas pozavna

9. koncert mednarodnega glasbenega cikla
22. februar 2018 ob 19.30
22

februar

četrtek

Maja Vrbnjak, kitara
Niko Mir, bas pozavna

9. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Bartosz Skłodowski, klavir
Blaž Starc, saksofon

10. koncert mednarodnega glasbenega cikla
8. marec 2018 ob 19.30
8

marec

četrtek

Bartosz Skłodowski, klavir
Blaž Starc, saksofon

10. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Jani Leban, tolkala
Petar Kšenek, rog

11. koncert mednarodnega glasbenega cikla
15. marec 2018 ob 19.30
15

marec

četrtek

Jani Leban, tolkala
Petar Kšenek, rog

11. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Mira Ličen Krmpotić
MOJA ISTRA: BARVITA VIDENJA V GESTUALNEM ZAPISU

Razstava del slikarke Mire Ličen Krmpotić
20. marec 2018 ob 12.00
20

marec

torek

12.00

Viteška dvorana, Križanke

Matej Kravcar, trobenta
Ines Nedelkovska, klavir

12. koncert mednarodnega glasbenega cikla
29. marec 2018 ob 19.30
29

marec

četrtek

Matej Kravcar, trobenta
Ines Nedelkovska, klavir

12. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Conservatorio Superior de Musica “Salvador Segui”

13. koncert mednarodnega glasbenega cikla
5. april 2018 ob 19.30
5

april

četrtek

Conservatorio Superior de Musica “Salvador Segui”

13. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Arts Festivals Summit 2018 v Ljubljani

11. april - 13. april 2018

Program srečanja Festivalskega združenja EFFE

11. april - 14. april 2018

Balet 100

Otvoritev 33. Slovenskih glasbenih dnevov
Baletni večer ob 100. obletnici odprtja Opere Narodnega gledališča v Ljubljani
12. april 2018 ob 19.30
12

april

četrtek

Balet 100

Otvoritev 33. Slovenskih glasbenih dnevov
Baletni večer ob 100. obletnici odprtja Opere Narodnega gledališča v Ljubljani

19.30

SNG Opera in balet Ljubljana

33. Slovenski glasbeni dnevi

12. april - 19. april 2018
12

april

12. april - 19. april 2018

ISAAC POSCH IN SODOBNIKI

Musicalische Ehrenfreudt - 400. obletnica natisa
13. april 2018 ob 18.00
13

april

petek

ISAAC POSCH IN SODOBNIKI

Musicalische Ehrenfreudt - 400. obletnica natisa

18.00

Hribarjeva dvorana, Ljubljanski grad

Noč slovenskih skladateljev

14. april 2018 ob 19.00
14

april

sobota

19.00

Viteška dvorana, Križanke

HOMMAGE À MILAN STIBILJ

15. april 2018 ob 19.30
15

april

nedelja

19.30

Dvorana Slavka Osterca, Slovenska filharmonija

Koncertni atelje Društva slovenskih skladateljev

16. april 2018 ob 19.30

Mednarodni muzikološki simpozij

Vloga nacionalnih opernih gledališč v 20. in 21. stoletju: Ob 100. obletnici otvoritve Opere Narodnega gledališča v Ljubljani
16. april - 18. april 2018
16

april

16. april - 18. april 2018

Mednarodni muzikološki simpozij

Vloga nacionalnih opernih gledališč v 20. in 21. stoletju: Ob 100. obletnici otvoritve Opere Narodnega gledališča v Ljubljani

Viteška dvorana, Križanke

SLAVKO OSTERC: IZ KOMIČNE OPERE, QUATRE PIÈCES SYMPHONIQUES

17. april 2018 ob 19.30
17

april

torek

19.30

Stara dvorana, SNG Opera in balet Maribor

M. Košir, P. Bedjanič: VALERIJA HEYBAL, POZABLJENA SLOVENSKA PRIMADONA

Predstavitev razstave in predstavitev knjige
17. april 2018 ob 17.00 - 18.30
17

april

torek

17.00 - 18.30

Univerzitetna knjižnica Maribor

Tomaž Svete: Antigona*

Koncertna izvedba opere
18. april 2018 ob 19.30
18

april

sreda

Tomaž Svete: Antigona*

Koncertna izvedba opere

19.30

Dvorana Marjana Kozine, Slovenska filharmonija

HOMMAGE À VACLAV TALICH

Zaključek 33. Slovenskih glasbenih dnevov
19. april 2018 ob 19.30
19

april

četrtek

HOMMAGE À VACLAV TALICH

Zaključek 33. Slovenskih glasbenih dnevov

19.30

Unionska dvorana, Grand Hotel Union

ODKRITJE SPOMINSKE PLOŠČE IN OTVORITEV RAZSTAVE VÁCLAVU TALICHU

19. april 2018 ob 18.30
19

april

četrtek

18.30

Unionska dvorana, Grand Hotel Union

GMO: Green Marvelous Opulence francosko

12. MEDNARODNI FESTIVAL SVETLOBNA GVERILA 2018
11. maj - 16. junij 2018 ob V večernih urah
11

maj

11. maj - 16. junij 2018

GMO: Green Marvelous Opulence francosko

12. MEDNARODNI FESTIVAL SVETLOBNA GVERILA 2018

V večernih urah

Križevniška cerkev, Križanke

Pihalna orkestra na Kongresnem trgu

31. maj 2018 ob 20.00

VABILO PLESALCEM K SODELOVANJU NA SPEKTAKULARNI OTVORITVI 66. LJUBLJANA FESTIVALA

4. junij - 20. junij 2018

Poletna noč – Vse najboljše!

Gala koncert ob obletnici RTV Slovenija
20. junij 2018 ob 21.00
20

junij

sreda

Poletna noč – Vse najboljše!

Gala koncert ob obletnici RTV Slovenija

21.00

Kongresni trg

Briljantina, muzikal

Premiera
22. junij 2018 ob 21.00
22

junij

petek

21.00

Cankarjev dom

Briljantina, muzikal

23. junij 2018 ob 21.00
23

junij

sobota

21.00

Cankarjev dom

Briljantina, muzikal

24. junij 2018 ob 21.00
24

junij

nedelja

21.00

Cankarjev dom

Briljantina, muzikal

25. junij 2018 ob 21.00
25

junij

ponedeljek

21.00

Cankarjev dom

66. Ljubljana Festival

28. junij - 3. september 2018
28

junij

28. junij - 3. september 2018

Sfera Mundi – Potovanje okrog sveta
La Fura dels Baus

Otvoritev 66. Ljubljana Festivala
Svetovna premiera
29. junij 2018 ob 21.00
29

junij

petek

Sfera Mundi – Potovanje okrog sveta
La Fura dels Baus

Otvoritev 66. Ljubljana Festivala
Svetovna premiera

21.00

Kongresni trg

Ljubljana Festival na Ljubljanici

29. junij - 2. julij 2018
29

junij

29. junij - 2. julij 2018

SIMFONIČNA EKSTAZA 2

Veliki "cross-over" koncert
30. junij 2018 ob 21.00
30

junij

sobota

SIMFONIČNA EKSTAZA 2

Veliki "cross-over" koncert

21.00

Kongresni trg

Orkester Münchenske filharmonije

Paavo Järvi, dirigent
Piotr Anderszewski, klavir
1. julij 2018 ob 20.00
1

julij

nedelja

Orkester Münchenske filharmonije

Paavo Järvi, dirigent
Piotr Anderszewski, klavir

20.00

Cankarjev dom

PASTORALA

Natalie Clein, violončelo
Orkester Slovenske filharmonije
Dmitrij Liss, dirigent
3. julij 2018 ob 20.00
3

julij

torek

PASTORALA

Natalie Clein, violončelo
Orkester Slovenske filharmonije
Dmitrij Liss, dirigent

20.00

Slovenska filharmonija

Kristine Opolais, sopran

Koncert opernih arij
4. julij 2018 ob 20.00
4

julij

sreda

Kristine Opolais, sopran

Koncert opernih arij

ODPOVEDANO

20.00

Cankarjev dom

Peter Bence, klavir

5. julij 2018 ob 21.00
5

julij

četrtek

21.00

Kongresni trg

A. Horozić: Hasanaginica, opera

Sarajevsko narodno gledališče
5. julij 2018 ob 20.00
5

julij

četrtek

A. Horozić: Hasanaginica, opera

Sarajevsko narodno gledališče

20.00

SNG Opera in balet Ljubljana

DARKO BRLEK JE PREJEL RED ZA ZASLUGE

5. julij 2018

Balkan Fever

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije
9. julij 2018 ob 21.00
9

julij

ponedeljek

Balkan Fever

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije

21.00

Kongresni trg

R. Wagner: Rensko zlato

Igor Pison, režija
10. julij 2018 ob 20.00
10

julij

torek

R. Wagner: Rensko zlato

Igor Pison, režija

ODPOVEDANO

20.00

Cankarjev dom

Zgodbe svilne poti, kitajski balet

Dunhuang, moja sanjska dežela
Kitajsko plesno gledališče Lanzhou
11. julij 2018 ob 20.00
11

julij

sreda

Zgodbe svilne poti, kitajski balet

Dunhuang, moja sanjska dežela
Kitajsko plesno gledališče Lanzhou

20.00

Cankarjev dom

Tartini in učenci

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije
12. julij 2018 ob 19.00
12

julij

četrtek

Tartini in učenci

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije

19.00

Viteška dvorana, Križanke

Leva desna, leva desna

Baletni večer (triptih) sodobnih koreografij
12. julij 2018 ob 21.00
12

julij

četrtek

Leva desna, leva desna

Baletni večer (triptih) sodobnih koreografij

21.00

SNG Opera in balet Ljubljana

MEDNARODNI ORKESTER LJUBLJANA IN ORKESTER SARAJEVSKE FILHARMONIJE

Simfonični koncert Generacija 99, ob 100. obletnici konca prve svetovne vojne
13. julij 2018 ob 20.00
13

julij

petek

MEDNARODNI ORKESTER LJUBLJANA IN ORKESTER SARAJEVSKE FILHARMONIJE

Simfonični koncert Generacija 99, ob 100. obletnici konca prve svetovne vojne

20.00

Cankarjev dom

XXI. Mednarodna likovna kolonija

15. julij - 20. julij 2018
15

julij

15. julij - 20. julij 2018

Križanke

UNIKATNA VOŠČILNICA

Mala likovna kolonija
16. julij 2018 ob 10.00-12.00
16

julij

ponedeljek

UNIKATNA VOŠČILNICA

Mala likovna kolonija

10.00-12.00

Križanke

Dance Amore, plesna predstava

17. julij 2018 ob 21.00
17

julij

torek

21.00

Kongresni trg

Sebastian Bohren, violina
Benedickt Kloeckner, violončelo
Jose Gallardo, klavir

EVROPSKI KARIERNI CENTER ZA UMETNIKE TRIPLE BRIDGE
17. julij 2018 ob 19.00
17

julij

torek

19.00

Viteška dvorana, Križanke

DEKORATIVNI DAN

Mala likovna kolonija
17. julij 2018 ob 10.00-12.00
17

julij

torek

DEKORATIVNI DAN

Mala likovna kolonija

10.00-12.00

Križanke

Diana Damrau, sopran
Nicolas Testé, basbariton

Koncert opernih arij - VERDIssimo
18. julij 2018 ob 20.00
18

julij

sreda

Diana Damrau, sopran
Nicolas Testé, basbariton

Koncert opernih arij - VERDIssimo

20.00

Cankarjev dom

PORTRET

Mala likovna kolonija
18. julij 2018 ob 10.00-12.00
18

julij

sreda

PORTRET

Mala likovna kolonija

10.00-12.00

Križanke

Voca People

19. julij 2018 ob 21.00
19

julij

četrtek

21.00

Kongresni trg

IGRA V GLINI

Mala likovna kolonija
19. julij 2018 ob 10.00-12.00
19

julij

četrtek

IGRA V GLINI

Mala likovna kolonija

10.00-12.00

Križanke

Godalni kvartet Vollmond

EVROPSKI KARIERNI CENTER ZA UMETNIKE TRIPLE BRIDGE
22. julij 2018 ob 19.00
22

julij

nedelja

Godalni kvartet Vollmond

EVROPSKI KARIERNI CENTER ZA UMETNIKE TRIPLE BRIDGE

19.00

Viteška dvorana, Križanke

Cvetje v jeseni, muzikal

23. julij 2018 ob 21.00
23

julij

ponedeljek

21.00

Kongresni trg

Goran Bojčevski, klarinet

Classical meets Balkan Nuevo
25. julij 2018 ob 20.00
25

julij

sreda

Goran Bojčevski, klarinet

Classical meets Balkan Nuevo

20.00

Viteška dvorana, Križanke

AIMEZ-VOUS BRAHMS?

Corrado Greco, klavir
Claude Hauri, violončelo
Eddy Vanoosthuyse, klarinet
26. julij 2018 ob 20.00
26

julij

četrtek

AIMEZ-VOUS BRAHMS?

Corrado Greco, klavir
Claude Hauri, violončelo
Eddy Vanoosthuyse, klarinet

20.00

Viteška dvorana, Križanke

Operne zvezde iz Sankt Peterburga

V sklopu kulturnega programa Dnevi Sankt Peterburga v Sloveniji
27. julij 2018 ob 21.00
27

julij

petek

Operne zvezde iz Sankt Peterburga

V sklopu kulturnega programa Dnevi Sankt Peterburga v Sloveniji

21.00

Cankarjev dom

SERGEJ KRILOV, violina
ALEKSANDER KNJAZEV, violončelo
NIKOLAJ LUGANSKI, klavir

31. julij 2018 ob 20.00

Belcanto

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije
1. avgust 2018 ob 20.00
1

avgust

sreda

Belcanto

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije

20.00

Narodna galerija

LAMENTO

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije
2. avgust 2018 ob 20.00
2

avgust

četrtek

LAMENTO

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije

20.00

Narodna galerija

KRALJEVI ORKESTER CONCERTGEBOUW IZ AMSTERDAMA PREKINIL SODELOVANJE S SVOJIM ŠEFOM DIRIGENTOM DANIELEM GATTIJEM

2. avgust - 5. avgust 2018

Vladimir Mlinarić, klavir

6. avgust 2018 ob 20.00
6

avgust

ponedeljek

20.00

Viteška dvorana, Križanke

Nazaj h koreninam

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije
7. avgust 2018 ob 18.00
7

avgust

torek

Nazaj h koreninam

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije

18.00

Viteška dvorana, Križanke

Aleksander Gadžijev, klavir

8. avgust 2018 ob 20.00
8

avgust

sreda

20.00

Slovenska filharmonija

Ruske fotografije

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije
9. avgust 2018 ob 20.00
9

avgust

četrtek

Ruske fotografije

Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije

20.00

Slovenska filharmonija

Hommage Janezu Lenassiju: Deset let kasneje

Kiparska razstava
20. avgust - 3. september 2018
20

avgust

20. avgust - 3. september 2018

Atrij vhoda v prostore Festivala Ljubljana

NASPROTJA

Plesna delavnica
20. avgust - 22. avgust 2018 ob 12.00-14.00
20

avgust

20. avgust - 22. avgust 2018

NASPROTJA

Plesna delavnica

12.00-14.00

Viteška dvorana, Križanke

PREDANI KORAKOM

Prebujanja skozi čas
20. avgust - 28. avgust 2018
20

avgust

20. avgust - 28. avgust 2018

PREDANI KORAKOM

Prebujanja skozi čas

SNG Opera in balet Ljubljana

Čajkovski. PRO et CONTRA

Akademski državni balet Borisa Eifmana iz Sankt Peterburga
21. avgust 2018 ob 20.00
21

avgust

torek

Čajkovski. PRO et CONTRA

Akademski državni balet Borisa Eifmana iz Sankt Peterburga

20.00

Cankarjev dom

Čajkovski. PRO et CONTRA

Akademski državni balet Borisa Eifmana iz Sankt Peterburga
22. avgust 2018 ob 20.00
22

avgust

sreda

Čajkovski. PRO et CONTRA

Akademski državni balet Borisa Eifmana iz Sankt Peterburga

20.00

Cankarjev dom

Marcelo Álvarez, tenor

Koncert opernih arij
23. avgust 2018 ob 20.00
23

avgust

četrtek

Marcelo Álvarez, tenor

Koncert opernih arij

20.00

Cankarjev dom

Vesna, muzikal

24. avgust 2018 ob 20.30
24

avgust

petek

20.30

Križanke

G. Verdi: Rigoletto, opera

Gledališče Carla Feliceja iz Genove
Leo Nucci, bariton
27. avgust 2018 ob 20.00
27

avgust

ponedeljek

G. Verdi: Rigoletto, opera

Gledališče Carla Feliceja iz Genove
Leo Nucci, bariton

20.00

Cankarjev dom

EGBERTO GISMONTI, kitara

I Solisti Aquilani
28. avgust 2018 ob 20.00
28

avgust

torek

EGBERTO GISMONTI, kitara

I Solisti Aquilani

20.00

Slovenska filharmonija

G. Verdi: Rigoletto, opera

Gledališče Carla Feliceja iz Genove
Leo Nucci, bariton
29. avgust 2018 ob 20.00
29

avgust

sreda

G. Verdi: Rigoletto, opera

Gledališče Carla Feliceja iz Genove
Leo Nucci, bariton

20.00

Cankarjev dom

Filharmonični orkester milanske Scale

Andrej Borejko, dirigent
Jan Lisiecki, klavir
30. avgust 2018 ob 20.00
30

avgust

četrtek

Filharmonični orkester milanske Scale

Andrej Borejko, dirigent
Jan Lisiecki, klavir

20.00

Cankarjev dom

Vlado Kreslin z gosti

31. avgust 2018 ob 20.30
31

avgust

petek

Vlado Kreslin z gosti

Nocoj v Križankah!

20.30

Križanke

Nuša Derenda – Čez 20 let

Koncert ob 20. obletnici glasbenega delovanja
1. september 2018 ob 20.30
1

september

sobota

Nuša Derenda – Čez 20 let

Koncert ob 20. obletnici glasbenega delovanja

ODPOVEDANO

20.30

Križanke

Kraljevi orkester Concertgebouw

MANFRED HONECK, dirigent
Zaključek 66. Ljubljana Festivala
3. september 2018 ob 20.00
3

september

ponedeljek

Kraljevi orkester Concertgebouw

MANFRED HONECK, dirigent
Zaključek 66. Ljubljana Festivala

20.00

Cankarjev dom

Orkester Slovenske filharmonije

Marko Letonja, dirigent
6. september 2018 ob 20.00
6

september

četrtek

Orkester Slovenske filharmonije

Marko Letonja, dirigent

20.00

Cankarjev dom

Laibach in Filharmonični orkester iz Lvova

Filip Rathé, dirigent
7. september 2018 ob 20.30
7

september

petek

20.30

Križanke

J. W. von Goethe: Faust

Tomaž Pandur, režija
10. september 2018 ob 21.00
10

september

ponedeljek

J. W. von Goethe: Faust

Tomaž Pandur, režija

21.00

SNG Drama Ljubljana

Kristijan Dražil, viola
Eva Dolinšek, čembalo

1. koncert mednarodnega glasbenega cikla
18. oktober 2018 ob 19.30
18

oktober

četrtek

Kristijan Dražil, viola
Eva Dolinšek, čembalo

1. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Jošt Lampret, kontrabas
Izak Hudnik, violončelo

2. koncert mednarodnega glasbenega cikla
8. november 2018 ob 19.30
8

november

četrtek

Jošt Lampret, kontrabas
Izak Hudnik, violončelo

2. koncert mednarodnega glasbenega cikla

RAZPRODANO

19.30

Viteška dvorana, Križanke

La Fontainove basni

Baletna predstava za otroke
21. november 2018 ob 17.00
21

november

sreda

La Fontainove basni

Baletna predstava za otroke

17.00

Cankarjev dom

Teja Udovič Kovačič, harmonika
Klavirski trio Rêverie

3. koncert mednarodnega glasbenega cikla
22. november 2018 ob 19.30
22

november

četrtek

Teja Udovič Kovačič, harmonika
Klavirski trio Rêverie

3. koncert mednarodnega glasbenega cikla

RAZPRODANO

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Božični koncerti

1. december - 17. december 2018
1

december

1. december - 17. december 2018

Viteška dvorana, Križanke

1. Božični koncert

Glasbena šola Ljubljana Vič-Rudnik
1. december 2018 ob 17.00
1

december

sobota

1. Božični koncert

Glasbena šola Ljubljana Vič-Rudnik

RAZPRODANO

17.00

Viteška dvorana, Križanke

2. Božični koncert

Glasbena šola Ljubljana Vič-Rudnik
2. december 2018 ob 17.00
2

december

nedelja

2. Božični koncert

Glasbena šola Ljubljana Vič-Rudnik

17.00

Viteška dvorana, Križanke

3. Božični koncert

Glasbena šola Ljubljana Vič-Rudnik
3. december 2018 ob 17.00
3

december

ponedeljek

3. Božični koncert

Glasbena šola Ljubljana Vič-Rudnik

17.00

Viteška dvorana, Križanke

4. Božični koncert

Glasbena šola Franca Šturma
4. december 2018 ob 18.00
4

december

torek

4. Božični koncert

Glasbena šola Franca Šturma

18.00

Viteška dvorana, Križanke

5. Božični koncert

Glasbena šola Franca Šturma
5. december 2018 ob 18.00
5

december

sreda

5. Božični koncert

Glasbena šola Franca Šturma

18.00

Viteška dvorana, Križanke

Lara Hrastnik, harfa
Kvartet Four Characters

4. koncert mednarodnega glasbenega cikla
6. december 2018 ob 19.30
6

december

četrtek

Lara Hrastnik, harfa
Kvartet Four Characters

4. koncert mednarodnega glasbenega cikla

RAZPRODANO

19.30

Viteška dvorana, Križanke

6. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje
7. december 2018 ob 17.00
7

december

petek

6. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje

RAZPRODANO

17.00

Viteška dvorana, Križanke

7. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje
8. december 2018 ob 17.00
8

december

sobota

7. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje

RAZPRODANO

17.00

Viteška dvorana, Križanke

8. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje
9. december 2018 ob 17.00
9

december

nedelja

8. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje

RAZPRODANO

17.00

Viteška dvorana, Križanke

9. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje
10. december 2018 ob 18.00
10

december

ponedeljek

9. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje

RAZPRODANO

18.00

Viteška dvorana, Križanke

10. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje
11. december 2018 ob 18.00
11

december

torek

10. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje

18.00

Viteška dvorana, Križanke

11. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje
12. december 2018 ob 18.00
12

december

sreda

11. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje

18.00

Viteška dvorana, Križanke

Milica Zulus, violina
Marija Radovanović, violina

5. koncert mednarodnega glasbenega cikla
13. december 2018 ob 19.30
13

december

četrtek

Milica Zulus, violina
Marija Radovanović, violina

5. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

12. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje
14. december 2018 ob 17.00
14

december

petek

12. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje

RAZPRODANO

17.00

Viteška dvorana, Križanke

13. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje
15. december 2018 ob 17.00
15

december

sobota

13. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje

RAZPRODANO

17.00

Viteška dvorana, Križanke

14. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje
16. december 2018 ob 17.00
16

december

nedelja

14. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Ljubljana Moste-Polje

RAZPRODANO

17.00

Viteška dvorana, Križanke

15. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Zavod sv. Stanislava
17. december 2018 ob 18.00
17

december

ponedeljek

15. Božični koncert

Učenci in učenke Glasbene šole Zavod sv. Stanislava

RAZPRODANO

18.00

Viteška dvorana, Križanke