Nakup vstopnic

KONCERTNI ATELJE DRUŠTVA SLOVENSKIH SKLADATELJEV

16. april 2020 ob 19.30
16

april

četrtek

19.30

Viteška dvorana, Križanke

HOMMAGE À BEETHOVEN & WOLF

Koncert samospevov
18. april 2020 ob 11.00
18

april

sobota

HOMMAGE À BEETHOVEN & WOLF

Koncert samospevov

11.00

NOČ SLOVENSKIH SKLADATELJEV

21. april 2020 ob 19.00
21

april

torek

19.00

Viteška dvorana, Križanke

IZ ŠTAJERSKE SIMFONIČNE USTVARJALNOSTI

22. april 2020 ob 19.30
22

april

sreda

19.30

Unionska dvorana, Grand Hotel Union

LOJZE LEBIČ: GLASBA ZA ORKESTER

Zaključek 35. Slovenskih glasbenih dnevov
23. april 2020 ob 19.30
23

april

četrtek

LOJZE LEBIČ: GLASBA ZA ORKESTER

Zaključek 35. Slovenskih glasbenih dnevov

19.30

Dvorana Marjana Kozine , Slovenska filharmonija

ARIS VEHOVEC, oboa
LARA OPREŠNIK, klavir

10. koncert mednarodnega glasbenega cikla Mladi virtuozi
27. februar 2020 ob 19.30
27

februar

četrtek

ARIS VEHOVEC, oboa
LARA OPREŠNIK, klavir

10. koncert mednarodnega glasbenega cikla Mladi virtuozi

19.30

Viteška dvorana, Križanke

LAURA FELICIJAN, flavta
NADIA TERNIFI, sopran

11. koncert mednarodnega glasbenega cikla Mladi virtuozi
5. marec 2020 ob 19.30
5

marec

četrtek

LAURA FELICIJAN, flavta
NADIA TERNIFI, sopran

11. koncert mednarodnega glasbenega cikla Mladi virtuozi

19.30

Viteška dvorana, Križanke

MIHAEL MITEV, fagot

12. koncert mednarodnega glasbenega cikla Mladi virtuozi
12. marec 2020 ob 19.30
12

marec

četrtek

MIHAEL MITEV, fagot

12. koncert mednarodnega glasbenega cikla Mladi virtuozi

19.30

Viteška dvorana, Križanke

DOMEN KOREN, saksofon
QUARTER TO JAZZ

13. koncert mednarodnega glasbenega cikla Mladi virtuozi
19. marec 2020 ob 19.30
19

marec

četrtek

DOMEN KOREN, saksofon
QUARTER TO JAZZ

13. koncert mednarodnega glasbenega cikla Mladi virtuozi

19.30

Viteška dvorana, Križanke

ARIANA PUHAR, violina
TRIO MUHADINOVIĆ

14. koncert mednarodnega glasbenega cikla Mladi virtuozi
26. marec 2020 ob 19.30
26

marec

četrtek

ARIANA PUHAR, violina
TRIO MUHADINOVIĆ

14. koncert mednarodnega glasbenega cikla Mladi virtuozi

19.30

Viteška dvorana, Križanke

E. Kálmán: GROFICA MARICA, opereta

Gledališče Komedija Zagreb
1. julij 2020 ob 20.00
1

julij

sreda

E. Kálmán: GROFICA MARICA, opereta

Gledališče Komedija Zagreb

VRHUNCI 68. Ljubljana Festivala

20.00

SNG Opera in balet Ljubljana

BEETHOVNOVA 9. SIMFONIJA in 3. KLAVIRSKI KONCERT

Charles Dutoit, dirigent
2. julij 2020 ob 20.00
2

julij

četrtek

BEETHOVNOVA 9. SIMFONIJA in 3. KLAVIRSKI KONCERT

Charles Dutoit, dirigent

VRHUNCI 68. Ljubljana Festivala

20.00

Cankarjev dom

A. Hačaturjan: SPARTAK, balet

AKADEMSKI DRŽAVNI BOLŠOJ TEATER IZ RUSIJE
6. julij 2020 ob 20.00
6

julij

ponedeljek

A. Hačaturjan: SPARTAK, balet

AKADEMSKI DRŽAVNI BOLŠOJ TEATER IZ RUSIJE

VRHUNCI 68. Ljubljana Festivala

20.00

Cankarjev dom

A. Hačaturjan: SPARTAK, balet

AKADEMSKI DRŽAVNI BOLŠOJ TEATER IZ RUSIJE
7. julij 2020
7

julij

torek

A. Hačaturjan: SPARTAK, balet

AKADEMSKI DRŽAVNI BOLŠOJ TEATER IZ RUSIJE

VRHUNCI 68. Ljubljana Festivala

Cankarjev dom

P. I. Čajkovski: PIKOVA DAMA, opera

AKADEMSKI DRŽAVNI BOLŠOJ TEATER IZ RUSIJE
9. julij 2020 ob 20.00
9

julij

četrtek

P. I. Čajkovski: PIKOVA DAMA, opera

AKADEMSKI DRŽAVNI BOLŠOJ TEATER IZ RUSIJE

VRHUNCI 68. Ljubljana Festivala

20.00

Cankarjev dom

P. I. Čajkovski: PIKOVA DAMA, opera

AKADEMSKI DRŽAVNI BOLŠOJ TEATER IZ RUSIJE
10. julij 2020 ob 20.00
10

julij

petek

P. I. Čajkovski: PIKOVA DAMA, opera

AKADEMSKI DRŽAVNI BOLŠOJ TEATER IZ RUSIJE

VRHUNCI 68. Ljubljana Festivala

20.00

Cankarjev dom

ZBOR BAVARSKEGA RADIA in MUSICBANDA FRANUI

13. julij 2020 ob 20.00
13

julij

ponedeljek

ZBOR BAVARSKEGA RADIA in MUSICBANDA FRANUI

VRHUNCI 68. Ljubljana Festivala

20.00

Slovenska filharmonija



Pomembne informacije

Splošni pogoji: https://ljubljanafestival.si/o-nas/pomembne-informacije/