Arhiv 2016

PHILIPP KRANJC, basbariton; ANNA MAGDALENA KOKITS, klavir

4. koncert mednarodnega glasbenega cikla
13. januar 2016 ob 19.30
13

januar

sreda

PHILIPP KRANJC, basbariton; ANNA MAGDALENA KOKITS, klavir

4. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Laibach s Simfoničnim orkestrom RTV Slovenija

9. februar 2016 ob 20.00
9

februar

torek

20.00

Bozar, dvorana Henry Le Boeuf, Bruselj

GREGA RUS, kontrabas; RANNVEIG MARTA ŠARC, violina

5. koncert mednarodnega glasbenega cikla
10. februar 2016 ob 19.30
10

februar

sreda

GREGA RUS, kontrabas; RANNVEIG MARTA ŠARC, violina

5. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

DUO MUSICIENS LIBRES; DRAGAN RIBIĆ, harmonika

6. koncert mednarodnega glasbenega cikla
2. marec 2016 ob 19.30
2

marec

sreda

DUO MUSICIENS LIBRES; DRAGAN RIBIĆ, harmonika

6. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Subtilnost iskanj – razstava del slikarja Borisa Zaplatila

31. marec - 13. julij 2016 ob 09.00 - 16.00
31

marec

31. marec - 13. julij 2016

09.00 - 16.00

Viteška dvorana, Križanke

SEBASTIAN BERTONCELJ, violončelo; PIHALNI KVINTET ANEMOS

7. koncert mednarodnega glasbenega cikla
6. april 2016 ob 19.30
6

april

sreda

SEBASTIAN BERTONCELJ, violončelo; PIHALNI KVINTET ANEMOS

7. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Orkester Slovenske filharmonije

Otvoritev 31. Slovenskih glasbenih dnevov
15. april 2016 ob 19.30
15

april

petek

Orkester Slovenske filharmonije

Otvoritev 31. Slovenskih glasbenih dnevov

19.30

Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine

Big Band RTV Slovenija z gosti

16. april 2016 ob 19.30
16

april

sobota

19.30

Kino Šiška, Katedrala

Mednarodni muzikološki simpozij

16. april 2016 ob 9.00 - 17.00
16

april

sobota

9.00 - 17.00

Viteška dvorana, Križanke

Koncert Slovenskih samospevov

Koncertni cikel Glasbene matice Ljubljana
17. april 2016 ob 11.00
17

april

nedelja

Koncert Slovenskih samospevov

Koncertni cikel Glasbene matice Ljubljana

11.00

Slovenska filharmonija, Dvorana Slavka Osterca

Glasba Dežele Kranjske v drugi polovici 18. stoletja

17. april 2016 ob 19.00
17

april

nedelja

19.00

Ptujski grad, Slavnostna dvorana

Matej Šarc in Ursula Aščić

18. april 2016 ob 19.30
18

april

ponedeljek

19.30

Slovenska filharmonija, Dvorana Slavka Osterca

Mednarodni muzikološki simpozij

18. april 2016 ob 9.00 - 17.00
18

april

ponedeljek

9.00 - 17.00

Viteška dvorana, Križanke

Simfonični orkester RTV Slovenija

Zaključni koncert 31. Slovenskih glasbenih dnevov
19. april 2016 ob 19.30
19

april

torek

Simfonični orkester RTV Slovenija

Zaključni koncert 31. Slovenskih glasbenih dnevov

19.30

Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine

Mednarodni muzikološki simpozij

19. april 2016 ob 9.00 - 13.00
19

april

torek

9.00 - 13.00

Viteška dvorana, Križanke

Predstavitev strokovne monografije o dirigentu Marku Munihu »Moje izrazno sredstvo so roke«

19. april 2016 ob 13.00

20 let mestne zveze tabornikov – koncert MI2, VLADO KRESLIN in KAZENSKI VOD

Mestna zveza tabornikov prireja ob svoji 20. letnici MEGA koncert MI2, VLADO KRESLIN in KAZENSKI VOD
23. april 2016 ob 20.00
23

april

sobota

20 let mestne zveze tabornikov – koncert MI2, VLADO KRESLIN in KAZENSKI VOD

Mestna zveza tabornikov prireja ob svoji 20. letnici MEGA koncert MI2, VLADO KRESLIN in KAZENSKI VOD

20.00

Križanke

KLINC, PA ŠE TRST!

24. maj 2016 ob 18.00
24

maj

torek

18.00

Viteška dvorana, Križanke

Petar Grašo & gostje

Veliki koncert ob 20-letnici
27. maj 2016 ob 21.00
27

maj

petek

Petar Grašo & gostje

Veliki koncert ob 20-letnici

21.00

Križanke

Oliver Dragojević in dupini z gosti

10. junij 2016 ob 21.00

MAMMA MIA!

Muzikal
17. junij 2016 ob 21.00
17

junij

petek

MAMMA MIA!

Muzikal

RAZPRODANO

21.00

Križanke

MAMMA MIA!

Muzikal
18. junij 2016 ob 21.00
18

junij

sobota

MAMMA MIA!

Muzikal

RAZPRODANO

21.00

Križanke

POLETNA NOČ

25 let festivalskih uspešnic
21. junij 2016 ob 21.00
21

junij

torek

POLETNA NOČ

25 let festivalskih uspešnic

21.00

Kongresni trg

Jubilejni koncert ob 70. obletnici DSS

23. junij 2016 ob 19.30
23

junij

četrtek

19.30

Viteška dvorana, Križanke

ERWIN SCHROTT in JAQUELINA LIVIERI

Koncert opernih arij
Odprtje 64. Ljubljana Festivala
Dirigent: Francesco Ivan Ciampa
27. junij 2016 ob 21.00
27

junij

ponedeljek

ERWIN SCHROTT in JAQUELINA LIVIERI

Koncert opernih arij
Odprtje 64. Ljubljana Festivala
Dirigent: Francesco Ivan Ciampa

21.00

Kongresni trg

LJUBLJANA FESTIVAL NA LJUBLJANICI

28. junij - 2. julij 2016
28

junij

28. junij - 2. julij 2016

TOMAŽ DOMICELJ

Čista akustika II
28. junij 2016 ob 21.30
28

junij

torek

TOMAŽ DOMICELJ

Čista akustika II

21.30

Peklensko dvorišče

TADEJ KAMPL

Življenje je lepo
29. junij 2016 ob 21.30
29

junij

sreda

TADEJ KAMPL

Življenje je lepo

21.30

Peklensko dvorišče

JODL GAZVODA

Blues
30. junij 2016 ob 21.30
30

junij

četrtek

21.30

Peklensko dvorišče

DENIS MACUJEV, klavir

Dirigent: Jesko Sirvend
4. julij 2016 ob 20.00
4

julij

ponedeljek

DENIS MACUJEV, klavir

Dirigent: Jesko Sirvend

RAZPRODANO

20.00

Slovenska filharmonija

DENIS MACUJEV, klavir

Dirigent: Bojan Suđić
5. julij 2016 ob 20.00
5

julij

torek

DENIS MACUJEV, klavir

Dirigent: Bojan Suđić

20.00

Slovenska filharmonija

G. Verdi: OTELLO

Opera in Balet SNG Ljubljana
6. julij 2016 ob 20.00
6

julij

sreda

G. Verdi: OTELLO

Opera in Balet SNG Ljubljana

20.00

Cankarjev dom

XIX. MEDNARODNA LIKOVNA KOLONIJA

10. julij - 15. julij 2016
10

julij

10. julij - 15. julij 2016

Križanke

DIVERTIMENTO

Natalie Clein, violončelo
11. julij 2016 ob 20.00
11

julij

ponedeljek

DIVERTIMENTO

Natalie Clein, violončelo

RAZPRODANO

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

Ustvarjalne delavnice za otroke
EKO poletje na Festivalu Ljubljana

Mala likovna kolonija
11. julij - 15. julij 2016 ob 10.00 - 12.00
11

julij

11. julij - 15. julij 2016

10.00 - 12.00

FRIEDRICH WILHELM NIETZSCHE: TAKO JE GOVORIL ZARATUSTRA

12. julij 2016 ob 21.00
12

julij

torek

21.00

Preddverje Križank

KONFUCIJ

Balet
13. julij 2016 ob 20.00
13

julij

sreda

20.00

Cankarjev dom

KONFUCIJ

Balet
14. julij 2016 ob 20.00
14

julij

četrtek

20.00

Cankarjev dom

Pier Paolo Passolini: PILADE

15. julij 2016 ob 20.00
15

julij

petek

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

SIMON TRPČESKI, klavir

Dirigent: Luis Gorelik
19. julij 2016 ob 20.00
19

julij

torek

SIMON TRPČESKI, klavir

Dirigent: Luis Gorelik

20.00

Slovenska filharmonija

GOLDBERGOVE VARIACIJE

Dmitrij Sitkovecki, Janez Podlesek, violina
22. julij 2016 ob 20.00
22

julij

petek

GOLDBERGOVE VARIACIJE

Dmitrij Sitkovecki, Janez Podlesek, violina

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

GLASBENA ŠALA

Stefan Dohr, Andrej Žust, rog
25. julij 2016 ob 20.00
25

julij

ponedeljek

GLASBENA ŠALA

Stefan Dohr, Andrej Žust, rog

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

MEDITERANSKI MLADINSKI ORKESTER

Aude Extrémo, mezzosopran
Dirigent: Marko Letonja
26. julij 2016 ob 20.00
26

julij

torek

MEDITERANSKI MLADINSKI ORKESTER

Aude Extrémo, mezzosopran
Dirigent: Marko Letonja

20.00

Slovenska filharmonija

BERIOZKA

27. julij 2016 ob 21.00
27

julij

sreda

21.00

Cankarjev dom

VEČER ROMANTIČNE GLASBE

Lorenzo Cossi, Vivianne Cheng, klavir
Miloš Mejnik, Sebastijan Bertoncelj, violončelo
Wonji Kim-Ozim, violina
Boštjan Lipovšek, rog
28. julij 2016 ob 20.00
28

julij

četrtek

VEČER ROMANTIČNE GLASBE

Lorenzo Cossi, Vivianne Cheng, klavir
Miloš Mejnik, Sebastijan Bertoncelj, violončelo
Wonji Kim-Ozim, violina
Boštjan Lipovšek, rog

RAZPRODANO

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

GODALNI KVARTET ELYSÉE

Ludmil Angelov, klavir
1. avgust 2016 ob 20.00
1

avgust

ponedeljek

GODALNI KVARTET ELYSÉE

Ludmil Angelov, klavir

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

SPEČA LEPOTICA

Aleksandra Verbicka, harfa
2. avgust 2016 ob 20.00
2

avgust

torek

SPEČA LEPOTICA

Aleksandra Verbicka, harfa

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

ANDREJ IN TOMAŽ PETRAČ

3. avgust 2016 ob 20.00
3

avgust

sreda

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

ITALIJANSKA SERENADA

Vicente Campos, trobenta
Dirigent: Pier Carlo Orizio
4. avgust 2016 ob 20.00
4

avgust

četrtek

ITALIJANSKA SERENADA

Vicente Campos, trobenta
Dirigent: Pier Carlo Orizio

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

FRANC AVSENEK, viola; HINKO HAAS, klavir

8. avgust 2016 ob 20.00
8

avgust

ponedeljek

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

NADEŽDA TOKAREVA, violina; NATALJA MOROZOVA, klavir

9. avgust 2016 ob 20.00
9

avgust

torek

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

MARKO HATLAK, harmonika, glas

10. avgust 2016 ob 20.00
10

avgust

sreda

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

Otroška filharmonija United

Akademija Branimir Slokar
10. avgust 2016 ob 20.00
10

avgust

sreda

Otroška filharmonija United

Akademija Branimir Slokar

20.00

Grand Hotel Union

EUYO – Mladinski orkester Evropske unije

Julian Rachlin, violina; Vasilij Petrenko, dirigent
11. avgust 2016 ob 20.00
11

avgust

četrtek

EUYO – Mladinski orkester Evropske unije

Julian Rachlin, violina; Vasilij Petrenko, dirigent

20.00

Slovenska filharmonija

CVETJE V JESENI

Muzikal - prestavljeno v Cankarjev dom
17. avgust 2016 ob 20.30
17

avgust

sreda

CVETJE V JESENI

Muzikal - prestavljeno v Cankarjev dom

20.30

Cankarjev dom

MAMMA MIA!

Muzikal
22. avgust 2016 ob 20.30
22

avgust

ponedeljek

MAMMA MIA!

Muzikal

Na voljo še nekaj vstopnic

20.30

Križanke

PROJEKT PREDANI KORAKOM NA FESTIVALU LJUBLJANA

Gledališko-plesna delavnica
22. avgust - 27. avgust 2016 ob 10.00 - 13.00
22

avgust

22. avgust - 27. avgust 2016

10.00 - 13.00

Križanke, Konservatorij za glasbo in balet

LITOVSKI KOMORNI ORKESTER

Sergej Krilov, violina
23. avgust 2016 ob 20.00
23

avgust

torek

LITOVSKI KOMORNI ORKESTER

Sergej Krilov, violina

20.00

Slovenska filharmonija

MAMMA MIA!

Muzikal
23. avgust 2016 ob 20.30
23

avgust

torek

MAMMA MIA!

Muzikal

Na voljo še nekaj vstopnic

20.30

Križanke

LONDONSKI SIMFONIČNI ORKESTER

Lana Trotovšek, violina
Dirigent: Gianandrea Noseda
24. avgust 2016 ob 20.00
24

avgust

sreda

LONDONSKI SIMFONIČNI ORKESTER

Lana Trotovšek, violina
Dirigent: Gianandrea Noseda

20.00

Cankarjev dom

“VIDA!”

Flamenko
25. avgust 2016 ob 20.30
25

avgust

četrtek

“VIDA!”

Flamenko

20.30

Križanke

VLADO KRESLIN z gosti

25 let v Križankah
26. avgust 2016 ob 20.30
26

avgust

petek

VLADO KRESLIN z gosti

25 let v Križankah

20.30

Križanke

Predani korakom

Plesno-gledališki performans
27. avgust 2016 ob 17.00
27

avgust

sobota

Predani korakom

Plesno-gledališki performans

17.00

Križanke

Mednarodni orkester Ljubljana

Akademija Branimir Slokar
28. avgust 2016 ob 20.00
28

avgust

nedelja

Mednarodni orkester Ljubljana

Akademija Branimir Slokar

20.00

Grand Hotel Union

SISI – Bilo je nekoč v času cesarja

Ples
29. avgust 2016 ob 21.00
29

avgust

ponedeljek

21.00

Cankarjev dom

Koncert komorne glasbe za oboo

Akademija Branimir Slokar
29. avgust 2016 ob 18.00
29

avgust

ponedeljek

Koncert komorne glasbe za oboo

Akademija Branimir Slokar

18.00

Grand Hotel Union

Komorni koncert: Ivry Gitlis in prijatelji

Akademija Branimir Slokar
29. avgust 2016 ob 20.00
29

avgust

ponedeljek

20.00

Grand Hotel Union

SISI – Bilo je nekoč v času cesarja

Ples
30. avgust 2016 ob 20.30

SISI – Bilo je nekoč v času cesarja

Ples
31. avgust 2016 ob 20.30

Komorni koncert glasbe za pozavno in violino

Akademija Branimir Slokar
31. avgust 2016 ob 20.00
31

avgust

sreda

20.00

Grand Hotel Union

KRALJEVI ORKESTER CONCERTGEBOUW AMSTERDAM

Dirigent: Daniele Gatti
1. september 2016 ob 20.00
1

september

četrtek

20.00

Cankarjev dom

LAIBACH IN SIMFONIČNI ORKESTER RTV SLOVENIJA

Dirigent: Simon Dvoršak
2. september 2016 ob 20.30
2

september

petek

20.30

Križanke

Komorni koncert: Branimir Slokar in prijatelji

Akademija Branimir Slokar
2. september 2016 ob 20.00
2

september

petek

20.00

Grand Hotel Union

Komorni koncert glasbe za klarinet

Akademija Branimir Slokar
3. september 2016 ob 20.00
3

september

sobota

Komorni koncert glasbe za klarinet

Akademija Branimir Slokar

20.00

Grand Hotel Union

Mednarodni orkester Ljubljana

Akademija Branimir Slokar
4. september 2016 ob 20.00
4

september

nedelja

Mednarodni orkester Ljubljana

Akademija Branimir Slokar

20.00

Grand Hotel Union

ZELENO POLJE, RDEČA PRST

Pavel Mihelčič, skladatelj, piano
Igor Mitrovič, violončelo
Franc Krevh, Matevž Bajde, tolkala
Ivo Ban, igralec
5. september 2016 ob 18.00
5

september

ponedeljek

ZELENO POLJE, RDEČA PRST

Pavel Mihelčič, skladatelj, piano
Igor Mitrovič, violončelo
Franc Krevh, Matevž Bajde, tolkala
Ivo Ban, igralec

18.00

Viteška dvorana, Križanke

PIOTR BECZAŁA, tenor

Dirigent: Marc Piollet
6. september 2016 ob 20.00
6

september

torek

PIOTR BECZAŁA, tenor

Dirigent: Marc Piollet

20.00

Cankarjev dom

SNEŽNA KRALJICA

Tina Mauko, klavir
7. september 2016 ob 20.00
7

september

sreda

SNEŽNA KRALJICA

Tina Mauko, klavir

20.00

Križevniška cerkev, Križanke

Adolphe Adam: GUSAR

Romantični balet v treh dejanjih
7. september 2016 ob 20.00
7

september

sreda

Adolphe Adam: GUSAR

Romantični balet v treh dejanjih

20.00

Cankarjev dom

SHENZHENSKI SIMFONIČNI ORKESTER

Xi Chen, violina
Dirigent: Daye Lin
8. september 2016 ob 20.00
8

september

četrtek

SHENZHENSKI SIMFONIČNI ORKESTER

Xi Chen, violina
Dirigent: Daye Lin

20.00

Slovenska filharmonija

TONY CETINSKI

NADALJEVANJE VELIKE TURNEJE OB 25. LETNICI GLASBENE KARIERE
9. september 2016 ob 21.00
9

september

petek

TONY CETINSKI

NADALJEVANJE VELIKE TURNEJE OB 25. LETNICI GLASBENE KARIERE

21.00

Križanke

MANCA IZMAJLOVA: PESMI MOJIH KRAJEV

Dirigent in avtor projekta : Benjamin Izmajlov
10. september 2016 ob 20.30
10

september

sobota

MANCA IZMAJLOVA: PESMI MOJIH KRAJEV

Dirigent in avtor projekta : Benjamin Izmajlov

20.30

Križanke

UP AND DOWN

Akademski državni balet Borisa Eifmana iz Sankt Peterburga
12. september 2016 ob 20.00
12

september

ponedeljek

UP AND DOWN

Akademski državni balet Borisa Eifmana iz Sankt Peterburga

20.00

Cankarjev dom

UP AND DOWN

Akademski državni balet Borisa Eifmana iz Sankt Peterburga
13. september 2016 ob 20.00
13

september

torek

UP AND DOWN

Akademski državni balet Borisa Eifmana iz Sankt Peterburga

20.00

Cankarjev dom

Leonel Morales Herrero, klavir
Klavirski trio Rupnik

1. koncert mednarodnega glasbenega cikla
13. oktober 2016 ob 19.30
13

oktober

četrtek

Leonel Morales Herrero, klavir
Klavirski trio Rupnik

1. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Marko Kete, bariton
Domen Križaj, bariton

2. koncert mednarodnega glasbenega cikla
27. oktober 2016 ob 19.30
27

oktober

četrtek

Marko Kete, bariton
Domen Križaj, bariton

2. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Una Košir, kljunasta flavta
Aris Vehovec, oboa

3. koncert mednarodnega glasbenega cikla
10. november 2016 ob 19.30
10

november

četrtek

Una Košir, kljunasta flavta
Aris Vehovec, oboa

3. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

Monika Babič, oboa
Aljaž Kalin Kante, klarinet

4. koncert mednarodnega glasbenega cikla
24. november 2016 ob 19.30
24

november

četrtek

Monika Babič, oboa
Aljaž Kalin Kante, klarinet

4. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

1. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje
1. december 2016 ob 19.00
1

december

četrtek

1. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje

19.00

Viteška dvorana, Križanke

2. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje
2. december 2016 ob 19.00
2

december

petek

2. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje

19.00

Viteška dvorana, Križanke

3. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje
3. december 2016 ob 17.00
3

december

sobota

3. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje

17.00

Viteška dvorana, Križanke

Ta veseli dan kulture

3. december 2016 ob 17.00
3

december

sobota

17.00

Viteška dvorana, Križanke

4. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje
4. december 2016 ob 17.00
4

december

nedelja

4. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje

17.00

Viteška dvorana, Križanke

5. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje
5. december 2016 ob 19.00
5

december

ponedeljek

5. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje

19.00

Viteška dvorana, Križanke

6. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje
6. december 2016 ob 19.00
6

december

torek

6. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje

19.00

Viteška dvorana, Križanke

7. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje
7. december 2016 ob 19.00
7

december

sreda

7. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje

19.00

Viteška dvorana, Križanke

Minja Spasić, violončelo
Kaja Sešek, violina

5. koncert mednarodnega glasbenega cikla
8. december 2016 ob 19.30
8

december

četrtek

Minja Spasić, violončelo
Kaja Sešek, violina

5. koncert mednarodnega glasbenega cikla

19.30

Viteška dvorana, Križanke

8. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje
10. december 2016 ob 17.00
10

december

sobota

8. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje

17.00

Viteška dvorana, Križanke

9. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje
11. december 2016 ob 16.00
11

december

nedelja

9. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Moste-Polje

16.00

Viteška dvorana, Križanke

10. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Vič-Rudnik
12. december 2016 ob 17.00
12

december

ponedeljek

10. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Vič-Rudnik

17.00

Viteška dvorana, Križanke

11. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Vič-Rudnik
13. december 2016 ob 17.00
13

december

torek

11. BOŽIČNI KONCERT

Koncert učencev GŠ Ljubljana Vič-Rudnik

17.00

Viteška dvorana, Križanke