V mesecu decembru vam ob vsakem nakupu ali prevzemu brezplačnih vstopnic za dogodke Ljubljana Festivala na blagajni Križank podarimo majhno presenečenje.

6. BOŽIČNI KONCERT

GLASBENA ŠOLA MOSTE - POLJE

11. december 2019
18.00
Viteška dvorana, Križanke
Brezplačne vstopnice

Pomembne informacije

Splošni pogoji: https://ljubljanafestival.si/o-nas/pomembne-informacije/

Lara Oštir, kljunasta flavta, 2. razred
Pri klavirju: Jelena Bolyubash, prof.
Mentor: dr. Natalija Hrastnik

Na sporedu
D. G. Türk: Larghetto Amoroso

Marija Kralj, klavir, 3. razred
Mentor: dr. Marijana Car

Na sporedu
D. Kabalevski: Klovni

Kiara Križnik, flavta, 3. razred
Pri klavirju: Jelena Bolyubash, prof.
Mentor: dr. Natalija Hrastnik

Na sporedu
M. Moszkowski: Španski ples op. 12, št. 2

Tinka Ferenc, klavir, 5. razred
Mentor: dr. Marijana Car

Na sporedu
F. Chopin: Nocturno v e-molu, post. h.

Brina Poznik, klavir, 5. razred
Mentor: dr. Marijana Car

Na sporedu
F. Burgmuller: Arabeska

Julija Konstantinović Ornik, kljunasta flavta, 6. razred
Mentor: dr. Natalija Hrastnik

Na sporedu
D. Purcell: Sonata Seconda, III. st. Largo, IV. st. Allegro

Pia Klemenčič, flavta, 7. razred
Pri klavirju: Jelena Bolyubash, prof.
Mentor: Lara Zurunić, spec.

Na sporedu
A. Woodall: Serenada

Ela Savnik, klavir, 6. razred
Mentor: dr. Marijana Car

Na sporedu
H. Bertini: Etuda v C-duru, op. 29, št. 8

Elu Hvala in Juta Pucelj, klavir štiriročno
Mentor: dr. Marijana Car

Na sporedu
Angleška božična narodna: We wish you a Merry Christmas

Ana Mahne, flavta, 6. razred
Pri klavirju: Jelena Bolyubash, prof.
Mentor: Lara Zurunić, spec.

Na sporedu
E. Köhler: Španski valček

Luka Lazarevič, komorna igra – klarinet
Gregor Hvastija, komorna igra – klarinet
Mentor: Matic Titovšek, prof.

Na sporedu
J. Pranzer: Duo Conertant; Allegro Spirituoso

KOMORNA SKUPINA FLAVT
Erik Capuder, komorna skupina flavt
Anja Flac, komorna skupina flavt
Rozalija Kogoj, komorna skupina flavt
Klavdija Malovrh Mlačnik, komorna skupina flavt
Katja Teja Miklavčič, komorna skupina flavt
Zala Nared, komorna skupina flavt
Marko Rašula, komorna skupina flavt
Tilen Totter, komorna skupina flavt
Iris Vidergar, komorna skupina flavt
Anja Završnik, komorna skupina flavt
Mentor: dr. Natalija Hrastnik

Na sporedu
V. Barvinsky, D. Kabalevsky: Ruska suita za trio flavt

 

Priprava točk:
dr. Natalija Hrastnik (1, 3, 6, 12)
dr. Marijana Car (2, 4, 5, 8, 9)
Lara Zurunić, spec. (7, 10)
Matic Titovšek, prof. (11)

Spremljava:
Jelena Bolyubash, prof. (1, 3, 7, 10)

Organizacija nastopa:
M. Titovšek, prof.
L. Zurunić, spec.

Pomembne informacije

Splošni pogoji: https://ljubljanafestival.si/o-nas/pomembne-informacije/